Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej. [x]

Zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu części.

nasze czesci

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy K-EX.

losy przesyłki

Kontakt

AUTO CZĘŚCI WOJANÓW

Wojanów 28B
58-531 Wojanów

tel. 75 64 17 201

tel. kom. 501 548 500
               504 010 975

e-mail. tomasz.ziecik@wp.pl , dzioberland@wp.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest RTEKO REMIGIUSZ LECHOWSKI, TOMASZ ZIĘCIK SPÓŁKA CYWILNA, WOJANÓW 28B, 58-508 JELENIA GÓRA, NIP 6112764384 .
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń przysługujący administratorowi danych i w stosunku do niego. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czynne: poniedziałek - piątek w godzinach od 9 do 16 tej.

W soboty jesteśmy na Giełdzie Samochodowej w Lubinie.